Busplan

BUS 1

15.15    Aalborg, Thomas Bossgade

15.35    Klarup Kro

15.45    Storvorde v. kirken Engvej/Tofthøjvej

15.55    Mou, Dagli' Brugen

16.10    Kongerslev Brugsen

16.30    Ø. Hurup

BUS 2

14.45    Aars Busterninal

15.05    Haverslev, v. Spar

15.15    Suldrup, v. Spar

15.30    Støvring, v. Stationen

15.40    Skørping Station

15.50    Arden Station

16.00    Astrup, v. busskuret

16.10    Terndrup Busterminal

16.15    Bælum, v. Spar

16.20    Solbjerg By

16.30    Ø. Hurup

BUS 3

15.30    Hobro Busterminal

15.45    Valsgård, Minimarked

15.55    Oue, Busholdepladsen

16.00    Vive, Busholdepladsen

16.10    Hadsund Busterminal

16.25    Als, v. Meny

16.30    Ø. Hurup

BUS 4

15.20    Randers Busterminal

15.35    Hald, v. Busholdepladsen

15.40    Gjerlev, v. Jutlander Bank

15.55    Mariager Busterminal

16.10    Hadsund Syd

16.20    Skelund, Bymidte

16.30    Ø. Hurup

ALLE busser kører retur kl. 00.30 PRÆCIS